Wynajem pojazdów
Poznań ul. Jana Czochralskiego 3
61-248 Poznań
Gdańsk Budynek MOTOSTREFA
ul. Lubowidzka 41
80-174 Gdańsk

Nasze auta

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

W firmie TwójDostawczak.pl stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta. Staramy się, jak tylko możliwe, dostosować ofertę indywidualnie pod każde zapytanie. W oparciu o długoletnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym, wybraliśmy dla naszych klientów auta marki Renault, które naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się do powierzonych im zadań.

Naszym klientem może być każdy, kto ma ukończone 21 lat i posiada prawo jazdy kategorii B.

W ofercie mamy wynajem, krótko i długoterminowy oraz z OC Sprawcy.

Szybki kontakt
  Firma Twój Dostawczak działa na terenie Poznania, gdzie świadczy usługi związane z wypożyczaniem pojazdów dostawczych. Nasza flota składa się z busów oraz aut dostawczych, pozostających na gwarancji producenta. Każdy pojazd jest zadbany, czysty oraz w idealnym stanie technicznym. Wszystko dlatego, że wypożyczane przez nas samochody przechodzą systematyczne przeglądy techniczne, które pozwalają nam w porę wykryć wszelkie niepokojące zmiany.

  Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualnie oraz z troską o zadowolenie klienta. Dzięki takiemu podejściu, chcemy dowieść, że wynajem aut dostawczych i busów to usługa, której nie trzeba się obawiać.

  Firma Twój Dostawczak swoje usługi świadczy nie tylko na terenie Poznania i Gdańska oraz okolic tych miast. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego przedsiębiorcy oraz kierowcy.

  Wynajem nowych aut dostawczych oraz busów na terenie Poznania i okolic

  Chcąc sprostać zróżnicowanym potrzebom poszczególnych klientów, stworzyliśmy dużą flotę, w której znajdują się auta dostawcze dostosowane do różnych potrzeb. Jesteśmy w stanie wypożyczyć samochody, które będą wygodne podczas załadunku oraz transportu i sprawdzą się np. podczas przeprowadzek.

  Chcąc zapewnić klientom jak najwyższy komfort w trakcie współpracy, zapewniamy im kompleksowe wsparcie naszych doradców.

  Każdy z dostępnych pojazdów dostawczych i busów posiada bogate wyposażanie, zapewniające maksimum komfortu podczas jazdy oraz zapewnia wiele możliwości. Dzięki temu nasza flota to doskonałe rozwiązanie, a współpraca z nami to gwarancja najlepszych warunków na rynku.

  Wynajem busów i aut dostawczych - sprawdź nasz cennik!

  Nasze pojazdy są komfortowe i niezawodne, a współpraca z nami to świetne, ekonomiczne rozwiązanie. Bardzo chętnie wypożyczamy auta osobom prywatnym, jak i firmom działającym w różnych branżach. W naszej flocie znajdzie się samochód dla każdego, kto poszukuje niezawodnego środka transportu. Najlepszym dowodem opłacalności oferty jest nasz cennik.

  Chcąc sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów, oferujemy zarówno wynajem krótko, jak i długoterminowy. Zależnie od potrzeb, można wynająć u nas samochód na weekend, kilka dni, miesiąc, sezon lub inny okres. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do konkretnych potrzeb. Sprostamy potrzebom zarówno firm działających w branży, która w niektórych okresach potrzebuje zwiększonej liczby dostaw, jak i osób potrzebujących pojazdu do przeprowadzki na weekend i nie tylko. Dbamy o to, by nasz cennik był przystępny oraz konkurencyjny.

  Atrakcyjna oferta wynajmu aut dostawczych

  Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniej firmy to kwestia bardzo trudna. W pierwszej chwili trudno określić, komu moglibyśmy zaufać.

  Bardzo często klienci, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z podobnych usług, mają wiele wątpliwości oraz pytań. W tym celu warto skontaktować się z nami. Pracownicy naszej wypożyczalni bardzo chętnie udzielają pomocy i pomagają klientom w wyborze rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

  Współpraca z nami opiera się na funkcjonalnych oraz atrakcyjnych warunkach, pozwalających na optymalizację kosztów, zaspokojenia konkretnych potrzeb oraz ustalenia odpowiednich parametrów technicznych współpracy. Dokładamy starań, by nasza oferta była dla nich jak najbardziej korzystna z punktu widzenia finansowego. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

  Twój Dostawczak – pracownicy wypożyczalni zawsze do dyspozycji

  Mogłoby się wydawać, że wynajem samochodów to branża, która nie wymaga wiele pracy i wiąże się z łatwym zyskiem. Wypożyczanie aut dostawczych i busów w naszym wykonaniu to zupełnie inna kwestia. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego nie boimy się ciężkiej pracy.

  Przy każdym zleceniu stawiamy na indywidualne rozwiązania, a swoją ofertę komponujemy w taki sposób, by była oryginalna i pozwalała w doskonałym stopniu zapewnić obsługę klienta. Dla każdego z naszych klientów zawsze znajdziemy wystarczającą ilość czasu. Jesteśmy otwarci, dlatego można u nas porozmawiać z każdym i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

  Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, by była przejrzysta. Chętnie wyjaśniamy wszelkie warunki oraz szczegóły współpracy oraz inne nurtujące zagadnienia. Dbamy od to, by klient nie miał żadnych wątpliwości, a wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze.

  Wierzymy, że takie podejście jest bardzo ważne.Dbałością o stan pojazdów czy dyspozycyjność oraz podejście do klienta, przekładają się na najwyższy standard świadczonych usług. Nie zapominamy o tym, że to właśnie klient jest najważniejszy. Jeśli chcesz wypożyczyć samochód dostawczy lub bus i nie przeznaczać na to dużych środków, zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.