Z nami dojedziesz wszędzie...
...i na czas!
wynajem busa 9 osobowego poznań

Renault Trafic 9 os.

- 9 miejsc
- klimatyzacja
- isofix
- system Stop/Start

Zobacz więcej
wynajem busa renault Master 5 ep

Renault Master 5 ep

- 3 miejsca
- ładowność 1,37 t.
- pojemność 5 europalet

Zobacz więcej
plandeka-8ep-winda-profil

Renault Master Plandeka 8 ep + winda

- 3 miejsca
- ładowność 850 kg.
- pojemność 8 europalet
- winda 750 kg.

Zobacz więcej
wynejem busa Renault Master Plandeka 10 ep

Renault Master Plandeka 10 ep

- 3 miejsca
- kabina sypialniana
- ładowność 1,05 t.
- pojemność 10 europalet

Zobacz więcej
box-8ep-winda-profil

Renault Master Kontener 8 ep + winda

- 3 miejsca
- ładowność 900 kg.
- pojemność 8 europalet
- winda 750 kg.

Zobacz więcej
wynejem busa Renault Master Kontener 8 ep

Renault Master Kontener 8 ep

- 3 miejsca
- ładowność 1,05 t.
- kabina sypialniana
- pojemność 8 europalet

Zobacz więcej

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

W firmie TwójDostawczak.pl stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta. Staramy się, jak tylko możliwe, dostosować ofertę indywidualnie pod każde zapytanie. W oparciu o długoletnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym, wybraliśmy dla naszych klientów auta marki Renault, które naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się do powierzonych im zadań.

Naszym klientem może być każdy, kto ma ukończone 21 lat i posiada prawo jazdy kategorii B.

W ofercie mamy wynajem, krótko i długoterminowy oraz z OC Sprawcy.

Szybki kontakt
Wynajem aut dostawczych w Poznaniu

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów dostawczych w Poznaniu, która w swojej ofercie posiada wyłącznie pojazdy na gwarancji producenta. Wszystkie utrzymane są w idealnym stanie i systematycznie przechodzą przeglądy techniczne. Dokonujemy wszelkich starań, aby wynajem aut dostawczych mieszkańcy miasta Poznań i jego okolic uważali za usługę, której nie trzeba się obawiać. To w pełni bezpieczna transakcja, która zawsze realizowana jest na czas. Twój Dostawczak funkcjonuje na terenie całego województwa Wielkopolskiego, spełniając wymagania każdego przedsiębiorstwa i jego kierowców.

Nowe auta dostawcze – Poznań i okolice

Dysponujemy zróżnicowaną flotą posiadając praktycznie do każdej potrzeby auto dostawcze. Poznań to miasto, w którym jest bardzo duże zapotrzebowanie na wygodne w załadunku, do przeprowadzek czy transportu pojazdy. Naszym klientom, którzy zdecydują się na wynajem aut dostawczych w Poznaniu gwarantujemy pełne wsparcie doradców. Każdy pojazd cechuje bogate wyposażenie dodatkowe, co daje więcej możliwości niż każda inna wypożyczalnia samochodów dostawczych. Poznań i okolice to region, w którym zapewniamy najlepsze możliwe warunki na rynku.

Ekonomiczna i niezawodna wypożyczalnia samochodów dostawczych

Komfortowe, ekonomiczne i niezawodne warunki gwarantuje Twój Dostawczak. Poznań i okoliczne miejscowości poznały się na naszych usługach, zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, które poszukiwały sprawnego środka transportu. W palecie swoich rozwiązań gwarantujemy wynajem krótko i długoterminowy. W swojej ofercie proponujemy także wynajem busów. Poznań i jego mieszkańcy nieraz na tym skorzystali eliminując ryzykowne przedsięwzięcia.

Funkcjonalne i atrakcyjne oferty wynajmu aut dostawczych w Poznaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o wyborze wykonawcy wynajmu aut dostawczych w Poznaniu nie należy do najłatwiejszych. Dla wielu to nadal kwestia, która generuje więcej znaków zapytania niż odpowiedzi. Stąd też przedstawiamy tylko funkcjonalne i atrakcyjne pojazdy dostawcze w Poznaniu. To możliwość zoptymalizowania kosztów i ustalenia precyzyjnych parametrów technicznych dla zaspokojenia każdej z potrzeb. Współpraca z nami szybko stanie się stałą korzyścią dla każdego portfela.

Twój Dostawczak w Poznaniu zawsze do dyspozycji!

Wiele osób postrzega rynek wynajmu samochodów jako łatwy zysk. My zapewniamy całkowicie inny wynajem aut dostawczych. Poznań to miasto, w którym stawiamy na indywidualizm i chcemy, aby cechowała nas odrębność, oryginalność i doskonała obsługa klienta. Dla każdego zawsze znajdziemy wystarczającą ilość czasu. U nas można porozmawiać z każdym, wszyscy jesteśmy do dyspozycji. Twój Dostawczak w Poznaniu działa po to, aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, przedstawić detale współpracy, aby rozpocząć ją w miłej i przyjaznej atmosferze. Takie podejście przekłada się na najwyższy standard świadczonych przez nas usług, bo klient jest dla nas jest zawsze najważniejszy!