Wynajem pojazdów

Jak zabezpieczyć meble na czas transportu?

Zmiana miejsca zamieszkania wiąże się z koniecznością przewiezienia wyposażenia domowego, materiałów budowlanych oraz innych prywatnych rzeczy do nowego mieszkania lub domu. Większość osób przeprowadzających się do innego miejsca decyduje się na pomoc doświadczonej firmy transportowej oferującej wynajem busów dostawczych lub aut dostosowanych do bezpiecznego przewożenia ładunków takich jak meble czy sprzęt RTV i AGD. Korzystając z usług naszej wypożyczalni zyskujesz profesjonalny samochód na wynajem na czas przeprowadzki zapewniający Ci wygodę podczas przewożenia dobytku oraz niezbędną ochronę dla Twoich rzeczy.

Ale to nie wszystko – odpowiednio dobrany środek transportu na wynajem to tyko połowa sukcesu podczas przeprowadzki. Kluczowe jest również odpowiednie zabezpieczenie ładunku takiego jak meble, elektronika czy pozostałe wyposażenie domowe na czas podróży. Dowiedz się jakie środki możesz podjąć, aby skutecznie ochronić zawartość wypożyczonego busa przed uszkodzeniem w trakcie przeprowadzki!

Organizacja przede wszystkim – zacznij od odpowiednich przygotowań do przeprowadzki!

Czeka Cię przeprowadzka, a ty nie wiesz od czego zacząć przygotowania? Skup się na podstawach i zacznij od zgromadzenia materiałów potrzebnych na czas transportu mebli, sprzętów RTV i pozostałych rzeczy – kartonów, folii ochronnych, styropianu i taśmy. Możesz zakupić je w hurtowni z akcesoriami budowlanymi lub poszukać ich w takich miejscach, jak magazyny czy strefa dostaw w pobliskim sklepie spożywczym. Dopiero, gdy zaopatrzysz się w takie materiały możesz rozpocząć opróżnianie mebli z ubrań lub innej zawartości, rozmontowywanie ich i zabezpieczanie, a finalnie również załadunek do auta wynajętego w wypożyczalni TwójDostawczak.pl.

Jak prawidłowo zabezpieczyć meble przed transportem? Poznaj nasze sposoby na bezpieczną podróż wynajmowanym autem od TwójDostawczak.pl!

Nie wiesz, jak zabezpieczyć meble na czas transportu tak, aby dotarły do nowego mieszkania w jednym kawałku? Wynajem busa w TwójDostawczak.pl to jedno, ale odpowiednie przygotowanie wyposażenia domowego to absolutna podstawa podczas przeprowadzki.

Najłatwiejszym sposobem na przetransportowanie ciężkich mebli jest ich demontaż – rozkładając je na mniejsze części i zabezpieczając każdą z nich będziesz miał pewność, że nie rozwalą się w busie, a także w prosty sposób ułożysz je wewnątrz wynajętego auta.

Co w przypadku, gdy nie masz możliwości, aby rozłożyć komodę, szafę lub łóżko i musisz włożyć je w całości do wypożyczonego busa? Większość aut dostawczych jest przygotowana na taką okoliczność, jednak warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenie rogów, nóg mebli, jak i unieruchomienie drzwi i szafek, które mogą otworzyć się podczas transportu. Sprawdzą się do tego wyżej wymienione kartony, folie bąbelkowe, folie typu stretch, którymi warto owinąć dany element wyposażenia lub sznurki, jak i trytytki, którymi zawiążesz drzwi na czas podróży.

Załadunek mebli do auta – jak najlepiej spakować je do wynajmowanego busa?

Wypożyczalnia aut dostawczych TwójDostawczak.pl w Poznaniu oferuje Państwu niezwykle ładowne busy dostawcze o pojemności nawet do 10 europalet oraz 1,37 ton. Nawet w tak dużych autach warto zadbać o odpowiednie zabezpieczanie mebli podczas przeprowadzki, a można to zrobić dobierając odpowiednią metodę załadunku i rozładunku towaru oraz stosując dodatkowe zabezpieczenia takie jak pasy stabilizujące na czas transportu. Wybrane busy dostawcze dostępne w ofercie naszej wypożyczalni zostały również wyposażone w windę do podnoszenia towaru, dzięki której załadujesz go bez konieczności nadwyrężania swojego kręgosłupa i dźwigania ciężkiego wyposażenia.

Jak przygotować się do przeprowadzki do innego miasta?

Co w przypadku przeprowadzki do innego miasta na przykład Gdańska, podczas której trzeba spędzić dużo czasu za kierownicą auta? Decydując się na wynajem busa na dłuższe trasy warto dobrać się w parę z drugim kierowcą, z którym będziesz wymieniał się obowiązkami podczas transportu rzeczy. Nasza wypożyczalnia oferuje auta na wynajem ze specjalną kabiną sypialnianą, w której odpoczniesz nawet podczas długiej przeprowadzki i zbierzesz siły na czas rozładunku towaru.