Wynajem pojazdów

Kontener paletowy – 8 palet

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami wynajmu oraz cennikiem usług firmy Twój Dostawczak. Jesteśmy solidną firmą ze sporym doświadczeniem na rynku transportowym. W ofercie znajdą Państwo m.in samochód Renault Master zawierający kontener paletowy, w tym kontener na 8 palet.
  Kontener paletowy – jakie modele najlepiej się sprawdzą?

  Oferujemy do wynajęcia samochody dostawcze dopasowane do Państwa potrzeb. W zakresie naszych usług znajduje się wynajem modeli aut zawierających kontener paletowy. Sprawdzi się on podczas przewozu ładunku o większych wymiarach. Pozwoli w sposób bezpieczny przewieźć towar bez obaw, że uszkodzi się on podczas jazdy.

  W naszej wypożyczalni znajdują się auta z zabudową kontenerową niezawodnej marki Renault Master. Ich ładowność sięga 850 kg. Uzupełnieniem samochodu jest winda, której maksymalny udźwig wynosi 750 kg. Stawiamy przede wszystkim na wysokiej jakości modele. Najlepiej takie, które sprawdzą się przy krótkich i długich trasach. Pojazdy do 3,5 t mogą prowadzić kierowcy posiadający prawo jazdy kat. B. Samochód dostawczy mający kontener paletowy jest do wynajęcia w dni robocze oraz weekendy.

  Jakie są zalety kontenera 8 paletowego w Renault Master?

  Dbamy o poczucie zadowolenia klienta i wiemy, jakiej oferty szukają Ci najbardziej wymagający. Korzystając z wynajmu busa z windą mają Państwo pewność, że pozwala ona zwiększyć efektywność wykonywanej pracy.

  Renault Master zawierający kontener 8 palet to jeden z  proponowanych przez nas modeli. Wewnątrz busa znajduje się winda, która zapewnia ochronę przed deszczem i wstrząsami. Ma ona niewielką masą i ergonomiczny kształt, dzięki czemu utrzymuje optymalne rozłożenie ciężaru auta. Największą zaletą busa Renault Master jest szybkie przygotowanie do załadunku, nie trwającej więcej niż pół minuty. Czas przy transporcie jest jednym z kluczowych czynników, a ilość palet ma znaczenie w przewozie międzynarodowym.

  Kontener paletowy – Renaule Master – Cennik

   

  Limit7 h. 1-5 dni
  (cena za dobę)
  6-30 dni
  (cena za dobę)
  Weekend
  pt. 13:00 - pon 9:00
  Powyżej miesiąca
  250 km.300 zł350 zł320 zł799 złwycena indywidualna
  bez limitu350 zł400 zł370 zł949 złwycena indywidualna

   

  Wynajem kontenera paletowego od solidnej wypożyczalni

  Jeśli chodzi o kontenery paletowe to proponujemy klientom rozliczenie wynajmu w przeliczeniu na godziny lub dni. Jesteśmy nastawieni na indywidualne potrzeby klientów. Dopuszczamy ustalenie elastycznej wyceny. Szczegółowe informacje są zawarte w cenniku ofertowym. Na stronie internetowej znajdą Państwo wymagane załączniki, takie jak umowa najmu, zgodna na przetwarzanie danych osobowych oraz protokół zdawczo-odbiorczy. Zanim się Państwo zdecydują na współpracę, prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią powyższych dokumentów.
  Wyróżniamy się doskonałą komunikacją z klientami. Odpowiadamy na każde przesłane do nas zapytanie.