Wynajem pojazdów

Wynajem busów Piła

Punkt odbioru busów najbliżej Piły:

 • Tarnowo Podgórne: ul. Krucza 1
 • Suchy Las: Obornicka 38

Napisz do nas!
   

  Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Pile inna niż wszystkie

  Dlaczego uważamy, że jesteśmy inni od wszystkich na rynku jako wypożyczalnia samochodów dostawczych? Piła w każdym swoim zakątku szybko poznała się na naszej fachowej obsłudze i pomocy w załatwieniu wszelkich formalności w zakresie wynajmu dostawczaków i busów. Każdemu klientowi jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę konkurencyjne ceny i zadbane pojazdy. Zaufało nam już wielu mieszkańców Piły, którzy korzystają z naszych usług regularnie. Wszystko za sprawą tego, że do wynajmu dopuszczamy tylko i wyłącznie modele z regularnymi przeglądami technicznym i ubezpieczeniem.

  Posiadamy najliczniejszą flotę w Pile

  Sukcesywnie staramy się, aby nasza flota była powiększana i dopasowana do stale rosnących oczekiwań naszych klientów na terenie Piły, jak i całego regionu Wielkopolski. Przez lata praktyki zapoznaliśmy się niemal z każdą ewentualnością, tajnikiem oraz występującymi problemami w branży wypożyczalni aut dostawczych i busów. Wierzymy, że aby osiągnąć kolejne sukcesy musimy przyglądać się bacznie potrzebom rynku. Konkurencja nie śpi, dlatego musimy dbać o wypożyczanie samochodów dostawczych i wynajem busów. Piła od wielu lat znajduje się w orbicie naszych zainteresowań pod względem zapewnienia wsparcia, zarówno dla osób prywatnych, jak instytucji i przedsiębiorstw. Nie lekceważymy jakiejkolwiek potrzeby, realizujemy wynajem w formie krótko oraz długoterminowej.

  Biznes, w którym najcenniejszy jest czas

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że należy dbać o czas naszych klientów. Z tego też powodu postanowiliśmy skrócić do minimum każdą formalność, co sprawiło, że wynajem busów w Pile zajmuje tylko kilka minut. Interesują nas tylko jasne i klarowne relacje, współpraca. Nie stosujemy żadnych kruczków prawnych, po to aby klient już po podpisaniu umowy i odebraniu kluczyków mógł korzystać z wynajętego samochodu. Jako oficjalna wypożyczalnia samochodów dostawczych w Pile wiemy, że trzeba zadbać nie tylko o pojazdy, ale przede wszystkim potrzeby klientów.