Wynajem pojazdów

Wynajem Busa 9-osobowego

Przewóz większej ilości osób nie jest już problemem. Nasza firma proponuje klientom indywidualnym oraz biznesowym wynajem busa 9 osobowego. Poznań to główna siedziba firmy Twój Dostawczak, ale z oferty naszych pojazdów mogą skorzystać osoby z najbliższych okolic. Cechuje nas profesjonalizm, dbałość o szczegóły i otwartość na propozycje klientów.

 

Skontaktuj się z nami!
   

  Renault Trafic – wynajem sprawdzonego busa 9 osobowego

  Nie szukamy tanich, ale sprawdzonych rozwiązań. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo jazdy, komfort pasażerów i przyjemność podróżowania. Te założenia spełniają busy Renault Trafic. Wynajmujemy je w wersji Grand Passenger Pack Clim 2,9t 1.6 dCi 120, które mają manualną, 6- biegową skrzynię. Model ten posiada system stop&start, który zmniejsza zużycie paliwa podczas jazdy oraz emisję spalin. To nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne rozwiązanie. Klimatyzacja jest zamontowana z przodu i z tyłu samochodu. Tylne siedzenia łatwo się składają. Uzyskujemy w ten sposób zdecydowanie więcej miejsca w końcowej części samochodu. Przestrzeń ładunkowa pozwala dopasować się do kształtu i wielkości bagażu. Bus Renault Trafic na wynajem tylko w Twój Dostawczak!

  Renault Trafic – wynajem – Cennik

  Limit7 h. 1-5 dni
  (cena za dobę)
  6-30 dni
  (cena za dobę)
  Weekend
  pt. 13:00 - pon 9:00
  Powyżej miesiąca
  250 km.200 zł230 zł200 zł599 złwycena indywidualna
  bez limitu250 zł280 zł250 zł749 złwycena indywidualna

   

  Wynajem busa 9 osobowego Poznań – najważniejsze warunki współpracy

  Wynajem pojazdów w naszej firmie opiera się na prostych i jasnych zasadach. Wszystkie niezbędne informacje są zamieszczone na stronie internetowej wraz z warunkami wynajmu busa 9 osobowego w Poznaniu. Podstawą kontaktu jest formularz rezerwacyjny. Wystarczy w nim wpisać imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, a także datę początkową i końcową rezerwacji. Najniższa opłata za 7 godzin wypożyczenia busa wynosi 200 złotych. W zależności od ilości dni, ceny te ulegają zmianie. Zakładamy możliwość wynajmu dobowego, przy czym kwota za jedną dobę zależy od całkowitej długości zawartej umowy. Dopuszczamy wynajem weekendowy. Przy opcji powyżej jednego miesiąca proponujemy wycenę indywidualną.

  Bus na wynajem dla 9 osób w Poznaniu? Tylko oferta Twój Dostawczak!

  Może się zdarzyć, że potrzebują Państwo pojazdu w trybie ekspresowym. Różne sytuacje losowe zdarzają się w codziennym natłoku zajęć zawodowych i prywatnych. Co wtedy należy zrobić? Nie muszą Państwo wyszukiwać przypadkowych firm pod hasłem: „bus wynajem 9 osób Poznań”. Obsługa Twojego Dostawczaka odbiera każde zgłoszenie i jeśli chcą Państwo wynająć bus bez kilkudniowego wyprzedzenia, na przykład na dziś lub jutro, wystarczy do nas zadzwonić.

  Gdzie sprawdzą się 9 -osobowe busy Renault Trafic na wynajem?

  Busy Renault Trafic na wynajem sprawdzą się, w przypadku dojazdu na wycieczkę zorganizowaną dla małej grupy osób. Pomogą też zapewnić transport podczas przejazdu na rodzinną uroczystość. Mogą też służyć organizacji przejazdów dla pracowników, gdy w firmie pojawi się zlecenie sezonowe.

  Konkurencyjna oferta i nasze doświadczenie powoduje, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub osobistego odwiedzenia naszego biura. Nasi pracownicy starają się wybrać najlepsze rozwiązanie dla potrzeb, nawet bardzo wymagających klientów.