Wynajem pojazdów

Wynajem busów Śrem

Najbliższy punkt odbioru busów dla miejscowości Śrem:

 • Luboń: ul. Dębiecka 1
 • Środa Wlkp: ul. Wrocławska 34

 

Napisz do nas!
   

  Solidna wypożyczalnia busów blisko Śremu

  Wynajem busów to idealna propozycja dla każdego. Ten środek transportu doskonale sprawdzi się podczas rodzinnego wyjazdu, będzie także najlepszym rozwiązaniem, jeśli wybierasz się na weekend z przyjaciółmi. Zamiast organizowania podróży w kilka samochodów postaw na wygodną i atrakcyjną alternatywę – wynajem busów. Śrem ma do dyspozycji nowoczesną flotę busów oferowaną przez naszą firmę – to jakość, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

  Zadbaj o bezpieczeństwo – wynajem busów w Śremie

  Twoja ostatnia podróż busem była prawdziwą drogą przez mękę? Brudne siedzenia, niesprawny nawiew i brak przestrzeni skutecznie zniechęcił Cię do tej formy podróżowania? Dzięki naszej firmie wynajem busów w Śremie to zupełne przeciwieństwo ciasnych i niewygodnych busów. Nasza flota składa się wyłącznie z nowoczesnych busów o kompletnym wyposażeniu. Wszystkie pojazdy regularnie przechodzą przeglądy techniczne oraz są na bieżąco czyszczone. To sprawia, że podróż jest bezpieczna i jednocześnie komfortowa. Regulacja siedzeń, klimatyzacja, dodatkowe schowki oraz podstawki to tylko część udogodnień, dzięki którym nawet dłuższa trasa nie będzie tak uciążliwa dla pasażerów.

  Busy osobowe ze Śremu – dlaczego warto je wynajmować?

  Oferujemy wynajem krótko – i długoterminowy dla osób prywatnych, grup zorganizowanych i firm. W zależności od indywidualnych potrzeb naszych Klientów dopasowujemy naszą ofertę w ten sposób, by zapewnić im najlepsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Jeśli szukasz alternatywy dla pociągów czy autobusów liniowych, nie chcesz podróżować własnym samochodem oraz chcesz zapewnić wszystkim pasażerom maksimum wygody – wynajem busa będzie strzałem w dziesiątkę. W przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności nasi pracownicy służą poradą oraz pomogą w doborze najlepszej oferty. Uprościliśmy również cały system rezerwacji – ograniczamy formalności, dzięki czemu bez problemu wynajmiesz busa w wybranym przez Ciebie terminie.