Wynajem pojazdów

Wynajem z OC sprawcy – Poznań

Miałeś kolizję nie ze swojej winy, a chcesz na czas naprawy dalej pracować?
Doskonale to rozumiemy!
Od nas otrzymasz auto zastępcze od ręki bez kaucji i limitu kilometrów.
Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wystarczy, że będziesz miał:

 • numer szkody,
 • dane sprawcy,
 • numer rejestracyjny i numer polisy sprawcy,
 • skan dowodu Twojego auta.

Napisz do nas!
   

  Wynajmij auto z OC sprawcy

  Chwila nieuwagi podczas prowadzenia samochodu może zakończyć się tragicznie; w niektórych przypadkach nawet ostrożna jazda nie będzie jednak gwarancją bezpieczeństwa. Stłuczka może przytrafić się każdemu kierowcy – jeśli w jej wyniku Twój samochód będzie wymagał wizyty w warsztacie, możesz uzyskać zastępczy samochód z OC sprawcy. Poznań i inne miasta mogą w takim wypadku skorzystać z naszej wypożyczalni samochodów zastępczych – dzięki nam nie tracisz mobilności i możesz użytkować auto zastępcze przez cały czas naprawy.

  Wynajem samochodu z OC sprawcy w Poznaniu – sprawdzona wypożyczalnia

  Jeśli chodzi o wynajem auta z OC sprawcy w Poznaniu, współpraca z naszą wypożyczalnią będzie najlepszym rozwiązaniem. W momencie odstawienia samochodu do warsztatu nie możesz przecież rezygnować z wypełniania swoich obowiązków. Dojazd do pracy, odstawienie dzieci do szkoły i na zajęcia dodatkowe, zakupy… Lista sytuacji, w których potrzebny Ci będzie samochód jest naprawdę długa. W przypadku stłuczki możesz skorzystać ze swojego prawa i wypożyczyć auto z OC sprawcy. Poznań ma do dyspozycji ofertę naszej wypożyczalni: zapewniamy kompleksowe usługi odnośnie wypożyczenia samochodu zastępczego.

  Samochód zastępczy – skorzystaj ze swoich praw

  Nasza wypożyczalnia zajmie się wszystkimi formalnościami oraz rozliczy się z ubezpieczycielem, dzięki czemu nie musisz składać żadnych oświadczeń oraz posiadać określonej kwoty na wynajem samochodu z OC sprawcy. W Poznaniu dysponujemy dużą flotą samochodów do wypożyczenia, dlatego gwarantujemy naszym Klientom pojazd tej samej klasy. Jako wysokiej jakości wypożyczalnia samochodów zastępczych dbamy o to, by zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo i wygodę w okresie naprawy ich samochodów. Cały proces przebiega sprawnie, a nasi pracownicy pomogą w wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości. Aby skorzystać z naszej wypożyczalni samochodów zastępczych, przygotuj dane i oświadczenie sprawcy, nazwę towarzystwa ubezpieczeniowego oraz numer polisy, a także numer zgłoszenia i notatkę policyjną z miejsca wypadku.